Overijsselse Bond van Muziekverenigingen

Majorette en Twirl uitslagen


Uitslagen Overijssels Kampioenschap Majorette Overijssel 2016


Technisch Programma Niveau 1:

  • 1e Jade Kuipers van Juliana den Ham behaalde 85,2 punten Overijssels kampioene met PROMOTIE en ticket voor het NK
  • 2e Alana Rolsma van Juliana den Ham behaalde 84,0 punten en ticket voor het NK
  • 3e Eva Winters van SDG St. Jans Klooster behaalde 83,0 punten en ticket voor het NK


Technisch Programma Niveau 2:

  • 1e Evianne Bonthuis van SDG St. Jans Klooster behaalde 85,2 punten Overijssels kampioene met PROMOTIE en ticket voor het NK
  • 2e Esmee Klaassen van Juliana den Ham behaalde 83,8 punten en ticket voor het NK
  • 3e Natalia Korwin-Piotrowski van SDG St. Jans Klooster behaalde 82,6 punten en ticket voor het NK


Technisch Programma Niveau 3:

  • 1e Ezra Hansman van SDG St. Jans Klooster behaalde 79,6 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Albertina van Leusen van SDG St. Jans Klooster behaalde 79,4 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Jeugd 1 GN:

  • 1e Anne Kienhuis van Concordia Albergen behaalde 77,8 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Jeugd 3 Basis:

  • 1e Alysha Munneke van N-JOY Enschede behaalde 82,4 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Lotte Camphens van Concordia Albergen behaalde 81,0 punten en ticket voor het NK
  • 3e Rosa de Vente van Volharding Kampen behaalde 80,6 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Junior Basis:

  • 1e Naomi Ravestein van Liberation Losser behaalde 81,4 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Kimberley Vorgers van N-JOY Enschede behaalde 80,6 punten en ticket voor het NK
  • 3e Albertina van Leusen van SDG St. Jans Klooster behaalde 77,5 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Senior Midden:

  • 1e Nadieh Lohuis van Concordia Albergen behaalde 40,8 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


Artistiek Programma Duo Jeugd 2 Basis:

  • 1e Lien de Jong & Alison Schenk van Volharding Kampen behaalde 82,6 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK
  • 2e Birgit Hesseling & Myrthe Kroeze van Concordia Albergen behaalde 80,0 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Duo Junior Basis:

  • 1e Romy Wever & Sandy Jonker van Liberation Losser behaalde 80,4 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK
  • 2e Marel ter Beek & Esmee ter Horst van Concordia Albergen behaalde 73,2 punten en ticket voor het NK


Sterparade Jeugd 1:

  • 1e Angelique Waack van SDG St. Jans Klooster behaalde 7,9 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Jade Voort van Juliana den Ham behaalde 7,8 punten en ticket voor het NK
  • 3e Ellen Bijker van Juliana den Ham behaalde 7,5 punten en ticket voor het NK


Sterparade Jeugd 2:

  • 1e Evianne Bonthuis van SDG St. Jans Klooster behaalde 8,2 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Lysanne ten Veen van SDG St. Jans Klooster behaalde 7,8 punten en ticket voor het NK
  • 3e Eva Winters van SDG St. Jans Klooster behaalde 7,6 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Senior Basis:

  • 1e Kylie Somsen van X-Change Gramsbergen behaalde 85,0 punten Overijssels kampioene met PROMOTIE en ticket voor het NK
  • 2e Susanne Moedt van Twirlgroep Oldemarkt behaalde 83,2 punten en ticket voor het NK
  • 3e Marielle Kraak van Twirlgroep Oldemarkt behaalde 82,0 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Solo Senior Top:

  • 1e Eline Dokter van Volharding Kampen behaalde 85,0 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


Artistiek Programma Duo Jeugd 3 Basis:

  • 1e Nina Geuke & Daniek Wissink van Concordia Albergen behaalde 78,4 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


Artistiek Programma Duo Senior Basis:

  • 1e Debbie Kloppenburg & Melissa Somsen X-Change Gramsbergen behaalde 81,6 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK
  • 2e Marielle Kraak & Sheila Huisman Twirlgroep Oldemarkt behaalde 79,4 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Ensemble Jeugd 1:

  • 1e Lana Wispels, Nora Koolman, Ilona Dommerholt, Lotte Kiel van KSW Nijverdal behaalde 70,5 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK


Artistiek Programma Ensemble Jeugd 2 GN:

  • 1e Veronique Hensbergen, Lien de Jong, Alisson Schenk, Lis van de Worp van Volharding Kampen behaalde 80,8 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Evianne Bonthuis, Gerina van Leusen, Natalia Korwin-Piotrowska van SDG St. Jans Klooster behaalde 76,5 punten en ticket voor het NK
  • 3e Lisanne van Voorst, Benthe Wonnink, Leonora Vorgers, Dalila Meducelac van DMBE Enschede behaalde 75,0 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Ensemble Jeugd 3 Basis:

  • 1e Merle Klaasen, Jade Kuipers, Alana Rolsma van Juliana den Ham behaalde 79,2 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Kim Nijendijk, Kaylin Efftink, Sharon Hallink, Romy Kolthof van KSW Nijverdal behaalde 65,3 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Ensemble Junior Basis:

  • 1e Marel ter Beek, Esmee ter Horst, Bjork Eerdman, Zoe Braakhuis van Concordia Albergen behaalde 78,1 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK


Artistiek Programma Ensemble Senior Basis:

  • 1e Myrna Schonewille, Esther Leeftink, Lotte Mars van KSW Nijverdal behaalde 73,8 punten Overijssels kampioenen en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Jeugd 1 GN:

  • 1e Leerlingen Team van Jubal Dedemsvaart behaalde 77,8 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e C-Team van Concordia Albergen behaalde 76,1 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Jeugd 3 Basis:

  • 1e B-Team van Concordia Albergen behaalde 78,9 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Junior Basis:

  • 1e A-Team van KSW Nijverdal behaalde 74,4 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Senior Basis:

  • 1e A-Team van Jubal Dedemsvaart behaalde 78,0 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Senior Team van Liberation Losser behaalde 77,6 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Jeugd 2 GN:

  • 1e B-Team van Harmonie Wierden behaalde 81,2 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK
  • 2e Country Team van SDG St. Jans Klooster behaalde 80,4 punten en ticket voor het NK
  • 2e Jeugd Team van Liberation Losser behaalde 79,0 punten en ticket voor het NK


Artistiek Programma Team Jeugd 1 GN:

  • 1e Team 2 van Juliana Den Ham behaalde 74,7 punten Overijssels kampioene en ticket voor het NK


STAR OF THE DAY (jeugd) het C-Team van Concordia Albergen!

© 2018 Overijsselse Bond van Muziekverenigingen LINKS